Sırala
Görünüm:

Diş Buğdayı Hediyesi Magnetler


Eski bir Türk geleneği olan diş buğdayı bebeğinizin ilk dişinin çıkmasından sonra yapılır. Dişi ilk gören kişinin bebeğe kıyafetler alması adettendir. Onun duışında diş buğdayı partisi yapılır ve tanıdıklara diş buğdayı servis edilerek hediyeler verilir. Genellikle diş buğdayı magnetleri hem sevimli bir anı hemde kalıcı bir hatıra olması sebebi ile bu hediyelerin başını çekmektedir. Amaç her zaman olduğu gibi mutluluğumuzu tanıdık dost ve akrabalarla paylaşmaktır, küçük bir anı hediyeside bu güzel zamanı pekiştirmede yardımcı olacaktır.


Çocuklarımızın diş buğdayına özel magnetlerimizi bu kategorimizde inceleyebilirsiniz. İster diş şeklinde, ister fotoğraflı, isterseniz sade seçeneklerimizden tercih edebilirsiniz. Kararsız kaldığınızda Mevlütpazarı.com ekibi size gerek tasarım anlamında gerekse sipariş süreci konusunda bilgi vermekten mutluluk duyacaktır.


Sitemizden fotoğraf (opsiyoneldir) yüklemede problem yaşarsanız yada herhangi bir problemde 0533 975 82 86 no'lu Whatsap hattımıza mesaj atabilirsiniz yada 0850 733 73 19 no'lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.