Sırala
Görünüm:

Doğum Günü, 2 Yaş & 1 Yaş Magnet Çeşitleri


Doğum & yaş günü magnetleri resimli ve isimli olarak size özel tasarlıyoruz. Çocuğunuzun yaş gününe özel temalı 1 yaş magnet, 2 yaş magnet ve 3 yaş magnet modellerimizi inceleyebilir ve beğendiğiniz modeli sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli seçip istediğiniz yazıyı yada konsepti bize sipariş norunda belirtmeniz yeterlidir. Grafiker arkadaşlarımız sizin beğendiğiniz şekilde hazırlayıp tasarımı baskıya vermeden size whatsap hattımızdan ulaşacaklardır. Mesela beğendiğiniz 1 Yaş Magnet modelini sizin için 3 yaş magneti yada 4 yaş magneti olarak hazırlayabiliriz. Aynı şekilde buradaki modelleri doğum mevlüt hediyelikleri olarakta uygulayabiliriz.


Magnetlerinizi Dualı ve Fotoğraflı Olarakta Tercih Edebilirsiniz


Eklememizi istediğiniz dua veya sûre varsa bunu bize sipariş notunda belirtebilirsiniz. Biz magnet tasarımınızı istediğiniz dua veya sûreyi ekledikten sonra size mesaj olarak iletiyoruz eğer beğenirseniz baskı alıyoruz. Bizim tavsiyemiz  Ayet-el Kursi veya Nazar Ayeti magnetlerinize ayrı bir anlam katacaktır.


Magnetlerinizi fotoğraflı olarak arzu ederseniz tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden Resim Ekle butonuna tıklayıp istediğiniz fotoğrafı yüklemek yada siparişinizi verdikten sonra bize 0533 975 82 86 no'lu whatsap hattımızdan kullanmamızı istediğiniz fotoğrafı bize mesaj yolu ile gönderebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.