Sıralama seçin
Görünüm:

Güllü Yasin Kitabı - Orta Boy 160 Sayfa Su Yeşili Fihristli
10 - 24 adet arası ₺ 5.10
25 - 49 adet arası ₺ 4.92
50 adet ve üzeri ₺ 4.32
₺ 6,00
Orta Boy Yasin-i Şerif Kitabı - 80 Sayfa Koyu Yeşil 30 Adet ve üzeri satın alımlarda %15 indirim (₺ 3,60) !
₺ 4,50
Hafız Boy Yasin Kitabı - 160 Sayfa Koyu Pembe Şamua (1.Hamur) Baskı
10 - 24 adet arası ₺ 4,25
25 - 49 adet arası ₺ 3,75
50 adet ve üzeri ₺ 3,35
₺ 5,00
Hafız Boy Yasin Kitabı - 160 Sayfa Su Yeşili Şamua (1.Hamur) Baskı
10 - 24 adet arası ₺ 4,25
25 - 49 adet arası ₺ 3,75
50 adet ve üzeri ₺ 3,35
₺ 5,00
Güllü Yasin Kitabı - Orta Boy 160 Sayfa Koyu Pembe Fihristli
10 - 24 adet arası ₺ 5.10
25 - 49 adet arası ₺ 4.92
50 adet ve üzeri ₺ 4.32
₺ 6,00

GÜLLÜ YASİN Mİ YOKSA 41 YASİN Mİ? ARADA GERÇEKTEN BİR FARK VAR MI?

   

Ne kadar sayfa sayısı ve dua sayısı vesaire özellikler yayınevine göre farklılık gösterse de Güllü Yasin kitabı aslında 41 Yasin kitabı olarak da bilinen Yasin cüzüdür. Yazımızı okuduktan sonra, eğer kategorimiz içerisinde vakit geçirir ve farklı yayınevlerinin baskılarını araştırırsanız, halk arasında kalıplaşmış bu iki kitap modelinin arasında esasında pekte bir fark olmadığını sizde onaylayacaksınız.

 

Bu kategorimizde yer alan tüm kitaplarımız, içerik olarak Yasin, Tebareke, Amme gibi mevlütlerde en çok okunan dua ve sürelere ek olarak, günlük ibadetlerimizde okuduğumuz dua ve süreleri de kapsamaktadırlar. Dua ve sayfa sayıları değişkenlik gösterse de MevlütPazarı.com’da sizin için seçtiğimiz ürünlerimiz, hem evde bulundurmak amacı ile cüz satın almak isteyenlere hem de mevlüt hediyeliği, hac ve umre hediyeliği olarak dağıtmak için Yasin kitabı arayan müşterilerimizi memnun edecektir.   

  

GÜLLÜ YASİN ALIRKEN NELERE ÖNEM VERMELİYİZ? 

Her alışveriş te yaptığınız gibi, en az maliyete en çok verim alabileceğiniz kitabı seçmeye odaklanmalısınız. Ne yazık ki internet piyasasında müşterilere kitapların tam detayları verilmemekte ya da pek görünmeyen noktalara sıkıştırılmaktadır. Bunun sonucunda çoğu kişi aslında aradığından çok uzak ya da ihtiyacını karşılayamayan kitapları almak durumuna düşmektedir.

 

Bizden alışveriş yapmasanız dahi, kitaplarınızı satın alırken muhakkak ürün başlıklarını ve ürün açıklamalarını detaylıca okuyun. Sayfa sayısı, kitap ölçüleri, baskı kalitesi, dua ve süre kapsamı ve yazı iriliği gibi önem vermeniz gereken etkenler çok yanıltıcı olabilir. Örneğin iki adet aynı kapak görüntüsüne sahip Güllü Yasin kitabının fiyatları aynı olmasına rağmen, aslında biri Şamua(1.Hamur) kâğıda baskı, Fihristli ve 160 sayfa olup; diğeri ise 2. Hamur kâğıda baskı, Fihristsiz ve 128 sayfa olabilir.

  

   

MEVLÜTPAZARI.COM’DA GÜLLÜ YASİN FARKI

 

50 yıldan fazla süredir Eyüp Sultan’da Müşteri velinimetimizdir anlayışıyla hareket etmemenin bize sağladığı tecrübe ile, biz sizlere en güzel ve kaliteli çeşitleri, hiçbir gizlisi saklısı olmadan, en güvenli şekilde ve memnuniyetiniz en ön plana alınarak, sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.

 

Perakende web sitemizde, toptan Yasini Şerif fiyatlarını sizlerle buluşturuyoruz. Sistemimiz çok basit ne kadar çok alırsanız bizde size o kadar çok indirim sunuyoruz, üstelik isterseniz isim veya resim baskılı kişiye özel Yasin kitabı etiketi de bizden hediye!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.