Görünüm:

Kişiye Özel Resimli ve İsimli Çikolata Çeşitleri

Anneler günü, babalar günü, yeni doğan bebek, söz çikolatası, nişan çikolatası, nikah çikolatası, bebek, sünnet, kına, vefat mevlütleriniz için, doğum günleri ve diş buğdayı organizasyonlarınız için kişiye özel dokunuşlarla sevdiklerinizi Pelit çikolatalı hediyeliklerle şaşırtın. Çikolata kutularımızın ve içerisindeki çikolatarı istediğiniz isim, yazı, motif veya fotoğrafa göre size özel olarak hazırlıyoruz.

Model olarak metal kutu veya karton kutularımız arasında tercihte bulunabilirsiniz. Aralarındaki en büyük fark metal kutuların hatıra olarak saklamak için çok uzun ömürlü olmasıdır. Karton kutularımız sağlam olsa da maalesef zamanla yıpranacaklardır.

Mevlütlerinizde İkram Edebilirsiniz!

Mevlüt için neden olmasın, özellikle bebek mevlütlerinde hediyelik olarak dağıtabilirsiniz ve ikram masanıza uyumlu hazırlayacağımız çikolatalarımız konseptinize harika bir eklenti olacaktır.

Sadece en kaliteli Pelit marka çikolataları kullandığımız size özel hazırlanan çikolata paketlerimize göz atın. İsteklerinize göre çikolata kutu ve ambalajlarına fotoğraf veya herhangi bir resim ekleyebilir ve konseptinize uygun olarak yazı yazabiliriz. Eğer nasıl bir hazırlık yapmak istediğiniz konusunda kararsızsanız yardımsever MevlütPazarı.com Müşteri Hizmetleri ile 0533 975 82 86 no’lu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Yasin Kitaplarınızla Uyumlu Çikolata Setleri Oluşturabilirsiniz…

Kişiye özel hazırladığımız Yasin kitaplarımızın dış kapakları ile aynı tasarımda fotoğraflı veya size özel yazılı olarak konseptinize uygun kombinlerden seçip mevlütlerinizde ikram masalarınızda hediyeliklerinizi sergileyebilirsiniz.

Kısaca Pelit Çikolata Hakkında

1957’den beri 60 yıldan fazladır Çikolata üretiminde olan Pelit firması bugün kaliteli çikolata sektöründe liderdir. Bugün Türkiye genelinde 30’dan fazla şubesi bulunan Pelit Çikolata söz, kız isteme merasimi, nişan, bayram ve ev hediyeliği olarak İstanbul’da ilk akla gelen firmalar arasındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.