Sıralama seçin
Görünüm:

İSİM BASKILI YASİN KİTABI

 

Kına, sünnet, bebek, düğün ya da cenaze mevlütlerinde en çok aranan kitaplarımız bu kategorimizde… Eğer çoktan komşularınızdan veya bulunduğunuz mevlütlerden birinde hediye olarak almadıysanız, kişiye özel olarak sipariş üzerine mevlütlerinizin kusursuzluğu için titizlikle tasarladığımız ve tamamen istekleriniz doğrultusunda fotoğraf, isim veya özel yazı baskılı olarak size sunduğumuz Yasin kitaplarımızı bu kategorimizde bulabilirsiniz.

 

 

PEKİ KİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI YASİN KİTAPLARINDA NELER YAPILABİLİR?

 

Ne yazdırmak istediğinizi bilmiyorsanız sorun değil. Hemen bizi fikir için arayabilir veya size yardım edebilmek adına hazırladığımız blog yazılarımıza göz atabilirsiniz. Hayır illa ki benim zamanım az, çabuk fikirlere ihtiyacım var diyorsanız, buyurun size kısa bir liste;

 

  • Kız bebek mevlütleri için aşağıdaki gibi, bebeğin resmi ve altına da adı, sonrasında ise Mevlüt Hatırası veya Hediyesi yazdırabilirsiniz. Hazır renkli etiket çeşitlerimizde ki bebek arabası, bebek ayakları, biberon, emzik gibi figürlerimizden birini seçip istediğiniz yazı ile birleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak ya da sipariş notu kutucuğuna isteklerinizi belirtmek.

 

  • Kitaplar eğer cenaze mevlütlerinde dağıtılacaksa genel olarak etiketler; Besmele (Arapça), Allah ve Muhammed yazıları (Arapça), merhumun adı soyadı, Ruhuna El Fatiha, merhumun vefat tarihi ve de çok uzun olmayan ayetlerle hazırlanır. Bazı kitaplarımızda merhumun hatırlanmasını istediğiniz bir vesikalık resmi veya bir anısını yansıtan resim konulabilir.

 

  • Kitaplarımız, erkek bebek veya sünnet mevlütlerinde hediye olarak verildiğinde genelde daha çok mavi tonları kullanılır. Ama ek olarak mor, yeşil ve lacivert te çok tercih edilen renkler arasındadır. Aşağıdaki örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

 

  • Kına ve düğün durumlarında ise beyaz ve kırmızı genellikle hakim renklerdir. Ama tercihen aklınızdaki tasarımla örtüşecek şekilde farklı renkler kullanılabilir.

 

 

 KİŞİYE ÖZEL OLARAK HAZIRLANMASI, GECİKMEYE NEDEN OLUR MU?

 

Biz MevlütPazarı.com’da en kaliteli ürün ve kitapları sizlere en kısa sürede ulaştırmaya çalışıyoruz. Genellikle sitemizden yapacağınız alışverişlerde, saat 5'e kadar ödemesini yaptığınız ürünleri aynı gün kargolarız. Fakat bazı kişiye özel ürünlerimiz ekstra işçilik gerektirdiği için, bu ürünlerin hazırlanması biraz daha fazla zaman gerektirebilir. Her ürünümüzün altında, sizi bilgilendirmek adına, ürün için ödeme yapıldıktan sonraki kargoya verilme süresi belirtilmiştir.

 

TAM TEŞEKKÜLLÜ MEVLÜT SETİNE İHTİYACIM VAR, SİZDE BULUNURMU?

 

Evet, sitemizde Mevlüt Paketleri kategorisine tıklayarak daha kapsamlı Mevlüt setlerimizi ve hediyeliklerimizi inceleyebilirsiniz ya da isteğinize göre kendi kombinasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Özel bir ricanız varsa veya yardıma ihtiyacınız varsa, MevlütPazarı.com’un yardımsever müşteri ilişkileri departmanına bir telefonla ulaşabilirsiniz.

 

Mevlüt Paketleri Kategorisini incele ->>

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.