Sıralama seçin
Görünüm:

Çok Lezzetli & Kaliteli Mevlüt Şekeri ve Mevlüt Lokumu Çeşitleri

Sadece en kaliteli tarihi köklü üreticilerden tedarik ettiğimiz Mevlüt Şekeri &  Mevlüt Lokumu çeşitlerimizden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi tamamen tüketicilerimiz düşünülerek en sağlıklı koşullarda hazırlanıp kesinlikle el değmeden paketlenmektedir, MevlütPazarı.com garantisi ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

İlk olarak Yeniçerilerin divan-ı hümayun üyelerine hediye olarak bağlılıklarını göstermek amacı ile verdikleri bu geleneği yaşatmaya devam ediyoruz. Mevlüt Pazarı 'nda mevlüt ikramları arasında en çok tercih edilen mevlüt şekeri & mevlüt lokumu çeşitlerini en güzel kutular ve en uygun fiyatlarla birlikte bulabilirsiniz. 

Size Özel Hazırlanan Etiket Hediyeli İsimli Mevlüt Şekeri Kutusu & Lokumluk Modellerini Fiyatları ile İnceleyebilirsiniz

Cenaze, kına, söz, nişan, vefat, bebek mevlüt hediyelikleri olarak dağıtabileceğiniz mevlüt lokum kutusu & şekerlerimizi ayrıca hac umre hediyesi olarak ta tercih edebilirsiniz. Tüm mevlüt şekeri kutusu & lokum kutusu modellerimiz etiket hediyelidir. Ayrıca isme özel Yasin kitabı ve karton çanta setlerimiz ile de aynı desende ve tasarımda olan modellerimizde mevcuttur. Bu modellerimiz üzerlerine özel kesim tasarım etiket hediyelidir ve sizin isteklerinize göre grafiker arkadaşlarımız özenerek hazırlamaktadır. Etiket modellerinden istediğinizi belirtebilirsiniz, lütfen ne yazılmasını istediğinizi sipariş notunda belirtmeyi unutmayınız.

Her bir dağıtmalık şeker paketi içerisinde 20 adet küçük mevlüt şekeri, 2 adet akide şekeri & 1 adet gül lokumu gönderilir. Eğer lokumluk tercih ederseniz her bir kutu için 4 adet gül lokumu gönderilir. Paketlerinize zarar gelmemesi için ürünlerinizi ayrı ayrı kargoluyoruz, biz size gönderiyoruz siz evde kendiniz kutuluyorsunuz. Aynı şekilde kargoda zarar gelmemesi açısından etiket yapıştırma işlemi aynı sebeple size bırakılmıştır. Tüm tasarımlarımızı hem mevlüt şekeri külahı hem de mevlüt lokum kutusu olarak tercih edebilirsiniz. Lokumluk tasarımlarımız kare şeklindedir, mevlüt külahı ise üçgen şeklindedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.