Sıralama seçin
Görünüm:

MEVLÜTPAZARI.COM’DA YASİN KİTABI ÇEŞİTLERİMİZ EMSALSİZDİR

     

Sadece siz sevgili müşterilerimizin istekleri ve dolayısı ile memnuniyetini merkez alarak, MevlütPazarı.com’da sadece en kaliteli hammaddeden yapılan ürünleri en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz. Kategorimizde farklı yayınevlerinin baskılarını inceleyebilir ve farklı boy ve içerikteki kitaplarımızdan beğendiklerinizi seçip satın alabilirsiniz. Ürün açıklamalarında aksi belirtilmediği müddetçe saat 15.00’ten önce verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda. Kitaplarımızı teslim aldığınızda sizde göreceksiniz ki bu kalitede bu kitaplar piyasada sunulan diğer ürünlere göre çok daha uygun fiyatlı. 

PEKİ HANGİ YAYINEVİNİ KİTABINI YA DA BASKIYI TERCİH ETMELİYİZ?

     

Biz size MevlütPazarı.com olarak, hangi cüzü satın almak istediğinize karar vermeden önce bazı maddeleri iyice gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Bunlar;

     

  • İncelemekte olduğunuz kitaplar kaç sayfadan oluşuyor, dikkat etmelisiniz!

     

Bu maddenin her ne kadar üstünde dursak az, önemini vurgulamak için yetersiz kalır. Özellikle internetten alışveriş yaparken bu noktaya ekstra özen göstermelisiniz, çoğu firma daha yüksek meblağlara sayfa sayısı daha az olan kitapları satmaktalar. Kitap kapakları ve yayınevleri sizi yanıltmasın, aynı kitap kapaklarının ya da aynı yayın evinin farklı sayfa kalınlığında baskıları vardır. Örneğin, MevlütPazarı.com’da 80 sayfalık 1 Türk Lirasına satın alabileceğiniz Yasin’e, A firmada aynı Yasin’in 64 sayfalık baskısına 2 Türk Lirası ödemek durumunda kalabilirsiniz.

     

  • Baskı kalitesinin önemi de küçümsenemez!

     

Kitap sayfası üretiminde kullanılan malzeme bu maddemizde belirleyici etkendir. Yasin üretiminde kullanılan sayfa baskı çeşitleri, genelde iki ana gruba sınıflandırılır. Bunlar Şamua kâğıda baskı olarak ta adlandırılan 1. Hamur kâğıda baskı ve 2. Hamur kâğıda baskıdır.

Şamua kâğıda baskılarda sayfa rengi gözü yormayan ve rahatlatan çok açık kahverengiye çalan bir krem tonundadır, bu da kitapların daha rahat ve uzun süreli okunabilmesini sağlar.

2. Hamur sayfa baskılarında, kağıtların tonu ise biraz daha farklıdır. Sayfa rengi daha griye çalan bir beyaz tonudur. Bu gruptaki kağıtlar şamua kağıtlara göre daha uygun fiyatlıdır ve kendi içinde kalite açısından alt gruplara ayrılırlar. Biz doğal olarak burada bunun detayına girmeyeceğiz çünkü MevlütPazarı.com’da biz sadece ve sadece A kalite 2. Hamur baskı Yasin kitaplarını sizlerle buluşturuyoruz. Sitemizi gezin ve ürünlerimizi diğer internet firmalarının sunduğu ürünlerle karşılaştırın, eminiz sizde farkı göreceksiniz. 

     

  • İçerisinde kaç adet dua var, ona da bir göz atmalısınız!

     

İnternetten alışveriş yaparken bunu hemen fark edebilirsiniz. Bizim haricimizde ki çoğu online kitap satış sitelerinde bu bilgiyi bulamazsınız. Genelde duaların listesi verilip bırakılır yani karşılaştırma yapmanıza olanak vermez, böylece farkında olmadan sadece kitap kapağına bakıp satın almak durumunda kalabilirsiniz.

     

  • Yazı büyüklüğü ve tipi tercih meselesi ama gereksinimlerinizi bilmenizde fayda var!

     

Her kitabın yazı iriliği yayınevine ve kitap çeşidine göre farklılık gösterir. Bazı kitaplarda sayfa yapısından dolayı, kenarlık süsleri vesaire sebeplerden ötürü, yazı tipi ufaltılır. Bu yüzden, özellikle göz problemi olan müşterilerimize biz bu hususta dikkatli olmalarını öneriyoruz.

     

  • Biraz da dışı parıldasın!

     

Kitabımızın iç özelliklerinde karar kıldık. Şimdi sıra kapağına geldi. Alacağınız ürün sizi, komşularınızı veya dağıtacağınız kişileri okumaya teşvik etsin. Tamamen göreceli olmakla birlikte, kitap kabınızın dış güzelliği sizi zaten mükemmel olan iç kısmını daha çok okumaya yöneltebilir. Biz MevlütPazarı.com olarak birlikte çalıştığımız yayınevi partnerlerimizi, sizlere daha iyi hizmet edebilmek adına, hep daha iyisini, daha güzelini üretmeleri için yönlendiriyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.